akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Szkolenie z negocjacji – czy warto?

Arkadiusz Lewandowski 2022-10-15 0 komentarzy
Szkolenie z negocjacji – czy warto?

Każdy, kto chciałby rozwinąć swój biznes, powinien skorzystać z pomocy firmy QUEST CM. Tworzą ją wybitni specjaliści, którzy opracowali flagowy program biznesowej edukacji rozwojowej. To duża szansa dla wielu przedsiębiorców i kadry menadżerskiej. Do wyboru są kusy online i warsztaty stacjonarne w zróżnicowanych cenach. Oferta obejmuje też bezpłatne webinary. Odbywają się one cyklicznie i dotyczą różnych zagadnień, np. marketingu czy nowoczesnych technik sprzedaży.

Wśród propozycji jest też dwudniowe szkolenie z negocjacji. Kierowane jest ono do właścicieli firm i kadry zarządzającej. Obejmuje pięć rozbudowanych bloków tematycznych, takich jak:

  • wstęp do negocjacji,
  • podstawowe pojęcia,
  • omówienie trudnych sytuacji w biznesie,
  • etapy negocjacji,
  • negocjacje a szuka komunikacji.

Dokładny program można pobrać z firmowej strony internetowej. Plik dostępny jest w formacie PDF, co ułatwia jego otwarcie w dowolnej aplikacji.

W cenie kursu jest dostęp do materiałów dydaktycznych oraz bezpłatne konsultacje z zawodowym negocjatorem. To niepowtarzalna okazja, aby uczyć się od najlepszych specjalistów z branży. Na zakończenie wydawany jest certyfikat. Warto wiedzieć, że na szkolenia biznesowe przysługuje dofinansowanie. Firmowi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopełnić formalności.

Skomentuj wpis