akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Sprzedaż podgrzewaczy do butelek

Bartek Krajewski 2019-04-13 0 komentarzy
Sprzedaż podgrzewaczy do butelek

Pogrzewacz do butelek jest praktycznie niezbędny wszystkim rodzicom, którzy karmią swoje dziecko mlekiem lub innymi posiłkami z butelki. Dzięki niemu da się oszczędzić nie tylko sporo czasu, ale przede wszystkim nerwów. Bo kiedy dziecko płacze, wołając o jedzenie, każda sekunda jest na wagę złota, szczególnie w środku nocy, gdy dosłownie śpi się na stojąco, a malucha trzeba przecież nakarmić. Podgrzewacz działa niemal natychmiast, jest prosty w obsłudze i oszczędny – wystarczy na chwilę podłączyć go do prądu (choć istnieją również wersje bezprzewodowe), włożyć butelkę i gotowe: można nakarmić dziecko ciepłym posiłkiem.

Rozważając wybór podgrzewacza, należy wziąć pod uwagę pojemność – w przypadku najmłodszych maluchów wystarczy 125 ml, podczas gdy starsze dzieci mogą wymagać już 250 ml. Istnieje możliwość kupienia podgrzewacza z funkcją sterylizacji, która jest przydatna, ale podwyższa cenę urządzenia. Inna dodatkowa funkcja to utrzymywanie ciepła – warto z niej korzystać, jeśli nie karmi się dziecka od razu po podgrzaniu mleka. Kolejna kwestia do rozważenia dotyczy rodzaju podgrzewacza, ponieważ na rynku dostępne są modele przeznaczone do podgrzewania butelek z cieczą lub pustych butelek.

Wpływ na efektywność działania podgrzewacza ma także moc – im wyższa, tym szybciej mleko staje się ciepłe. Należy się zorientować także w tym, w jakich temperaturach pracuje urządzenie – optymalnym limitem jest 100 stopni C. Przeszukując rynek, warto sprawdzić podgrzewacz do butelek Tommee Tippee, który w korzystnej cenie można kupić w sklepie internetowym Wyprawkowy.pl. Bezpieczne, uniwersalne urządzenie zapewnia oczekiwane wsparcie każdemu rodzicowi. W sklepie Wyprawkowy można znaleźć również inne produkty niezbędne dla mamy i tamy oraz ich dzieci.

Skomentuj wpis