akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Siatka ostrzowa

Agnieszka Sadowska 2019-07-22 0 komentarzy
Siatka ostrzowa

Siatka ostrzowa, jak sama nazwa wskazuje, ma formę płotu wykonanego z drutu ostrzowego. To oznacza, że jest ona pokryta bardzo ostrymi elementami przypominającymi żyletki, z którymi nikt nie chciałbym mieć kontaktu. To oznacza, że stanowi ona bardzo skuteczne, bo wysoce agresywne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju intruzami. Nie ma szans, żeby bez ciężkiego sprzętu z powodzeniem ją sforsować w krótkim czasie.

Fakt, że siatkę produkuje się ze stali, korzystnie wpływa na jej solidność, wytrzymałość, trwałość i odporność. Oznacza to, że z powodzeniem służy użytkownikowi nawet pomimo upływu wielu lat. Warto w nią zainwestować, jeśli chce się mieć pewność, że nikt nie przedostanie się przez ogrodzenie. Ze względu na swoją specyfikę siatka jest stosowana w miejscach podwyższonego ryzyka, które muszą być doskonale chronione, jak areszty, więzienia, specjalne obiekty przemysłowe, jednostki wojskowe czy jednostki służb specjalnych państwa.

Mimo że siatka sama w sobie jest wysoce skuteczne, to jednak przy użyciu odpowiedniego sprzętu można się przez nią przedostać górą, jeśli jest niska. Dlatego w takiej sytuacji wato dodatkowo zainwestować w siatka ostrzowa, które zakłada się jako zwieńczenie ogrodzenia z siatki ostrzowej. Takie połączenie zapewnia bardzo wysoki poziom zabezpieczenia przed intruzami.

Zarówno siatkę, jak i zasieki można zamówić w sklepie internetowym intermetfence.pl, który specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drutu ostrzowego i wykonywanych z niego wyrobów. Elastyczna i atrakcyjna cenowo oferta idzie w parze z wysoką jakością dostępnego asortymentem.

Skomentuj wpis