akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Radca prawny

Igor Szewczyk 2020-12-19 0 komentarzy
Radca prawny

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem adwokat-nataliachrostek.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat obsługi prawnej świadczonej dla przedstawicieli przeróżnych branż. Kancelaria współpracuje zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak również organizacjami rządowymi i pozarządowymi, a także instytucjami samorządowymi. Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje m.in.:

  • sporządzanie i weryfikację różnego rodzaju umów i wniosków,
  • monitorowanie wszystkich wierzytelności wraz z usługą odzyskania ewentualnych długów od klientów czy współpracowników,
  • reprezentowanie firmy przed urzędami, m.in. w trakcie prowadzonych kontroli finansowych czy rozpraw sądowych,
  • wsparcie prawne w przypadku problemów dotyczących zatrudnianych osób,
  • pomoc już na etapie rejestrowania działalności.

Doświadczony radca prawny z Tarnowa 

Kancelaria adwokacka działa na terenie Tarnowa, jednak współpracuje z klientami prywatnymi i przedsiębiorcami pochodzącymi również z innych regionów Polski. Wszystko za sprawą możliwości świadczenia zdalnej obsługi prawnej, dzięki kontaktom telefonicznym oraz poprzez pocztę e-mail. Każdy radca prawny zatrudniony w kancelarii podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, dzięki czemu może zaoferować klientom, jak najkorzystniejsze rozwiązania w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami, ale równocześnie opłacalne dla przedstawiciela określonej instytucji. 

Jakie są koszty obsługi prawnej firmy?

Ceny są ustalane w trakcie konsultacji i zależą głównie od wielkości oraz rodzaju prowadzonej działalności, a także zakresu realizowanych usług. 

Skomentuj wpis