akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Klinika chirurgii plastycznej w Łodzi - co proponuje?

Alex Malinowski 2022-12-23 0 komentarzy
Klinika chirurgii plastycznej w Łodzi - co proponuje?

Nadmiar wiotkiej skóry znajdującej się na brzuchu przyczynia się do trudności w zaakceptowaniu swojego ciała, braku pewności siebie oraz unikania basenów czy plaż. Można temu zaradzić dzięki specjalistom zatrudnionym HealthTeam, którzy współpracują z mieszkańcami Łodzi. Klinika chirurgii plastycznej, o jakiej mowa, daje szansę doprowadzenia ciała do atrakcyjnego wyglądu, przykładowo sprzed porodu i ciąży.

Plastyka powłok brzusznych to nic innego jak operacja koncentrująca się na śródbrzuszu oraz podbrzuszu, polegająca na poszerzeniu tak zwanej kresy białej, znajdującej się między mięśniami prostymi. Specjaliści, którzy się jej podejmują, zszywają ich brzegi, dzięki czemu powłoki brzucha stają się bardziej płaskie. Rozwiązanie to nie tylko wzmacnia mięśnie, ale też prowadzi do większego napięcia skóry, dlatego wygląda ona młodziej. Po zakończonych czynnościach specjaliści zakładają opatrunek uciskowy, zmniejszający ryzyko pojawiania się obrzęków i przyspieszający gojenie. Pacjenci pooperacyjni powinni unikać dźwigania ciężkich rzeczy, kąpieli w gorącej wodzie oraz eksponowania brzucha na słońce przez cały okres rekonwalescencji.

Czasami zdarza się, że abdominoplastyka stanowi jedyny sposób na to, by brzuch po ciąży prezentował się estetycznie. Jest to propozycja dla kobiet niezadowolonych z rezultatów masaży mających miejsce w profesjonalnych salonach oraz ze stosowania kosmetyków ujędrniających. Operacje są przeprowadzane zarówno ze wskazań estetycznych, jak i leczniczych, choć warto podkreślić, że nie są metodą na leczenie otyłości.

Skomentuj wpis