akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Kancelaria adwokacka dla przedsiębiorców - gdzie szukać pomocy w Lublinie?

Borys Szymański 2023-03-01 0 komentarzy
Kancelaria adwokacka dla przedsiębiorców - gdzie szukać pomocy w Lublinie?

Wsparcie prawnika może okazać się niezbędne także przy realizacji innych zadań. Analiza dokumentów umowy między wspólnikami (w tym fuzji), kontrahentami i podwykonawcami, działalność sponsorska, kupno-sprzedaż nieruchomości czy obrona przedsiębiorcy pozywanego przez pracownika za wypadek na miejscu pracy to również sprawy, w których z pewnością konieczne będzie skorzystanie z pomocy, jaką może zapewnić lokalna kancelaria adwokacka. W Lublinie swoje biuro ma adwokat ogłaszający się na stronie internetowej adwokatzarnowski.pl. Przyjmuje on zlecenia od prowadzących działalność gospodarczą z terenu miasta i okolic. Jego domeną są kwestie związane z prawem pracy, handlowym, cywilnym oraz gospodarczym. Działa też jako pomoc w zakresie administracji.

Kancelaria przyjmuje osoby potrzebujące pomocy prawnej w lokalu przy ul. Chopina 35/6. Mając na względzie zapewnienie odpowiedniej jakości usług, w biurze wprowadzono system wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Aby zapewnić sobie możliwość umówienia się na spotkanie z prawnikiem, należy zgłosić taką potrzebę telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnego online formularza kontaktowego.

Opieka adwokata może mieć charakter stały. W takim przypadku kancelaria proponuje ryczałtowy system rozliczeń za realizację świadczeń zlecanych przez przedsiębiorcę. Można poprosić również o wystawienie personalizowanej faktury za poszczególne usługi. Klient jest każdorazowo informowany o wysokości opłaty za działalność, jaką odejmuje prawnik w jego sprawie. 

Skomentuj wpis