akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Inspekcje dronem

Maksymilian Wróblewski 2020-11-08 0 komentarzy
Inspekcje dronem

Popularna i niezwykle ceniona firma Delfin Detection & Mapping współpracuje z przedstawicielami wielu branż, w tym m.in. instytucjami miejskimi oraz klientami prywatnymi, którzy korzystają z usług inspekcyjno - inwentaryzacyjnych. Marka posiada niezwykle dokładny i skuteczny w działaniu sprzęt, a także wykorzystuje innowacyjne metody pomiarowe, aby spełnić oczekiwania każdego klienta i zagwarantować precyzyjnie wykonaną dokumentację. 

Przeszkoleni pracownicy przeprowadzają najcześciej inspekcje dronem w szczególności sieci elektroenergetycznych, a także różnego rodzaju okablowania i słupów, w przypadku których konieczne jest wykonanie zdjęć i filmów z powietrza o wysokiej rozdzielczości. Warto podkreślić, że wykorzystanie dronów to jedynie jedna z metod stosowanych podczas usług inspekcyjno - detekcyjnych. 

Zakup i wynajem profesjonalnego sprzętu pomiarowego 

Oprócz kompleksowych usług, firma umożliwia także klientom prywatnym oraz przedsiębiorcom długoterminowe wynajęcie takich urządzeń jak m.in. wykrywacz instalacji i kabli, lokalizator oraz georadar. Co więcej, marka jest również oficjalnym dystrybutorem sprzętów znanego międzynarodowego producenta Leica Geosystems i Geoscanners AB, oferując za pośrednictwem własnego sklepu online sprzedaż markowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy kupujący zyskuje gwarancję, że oprócz wysokiej jakości sprzętu, otrzyma także pełne wsparcie w postaci odpowiedniego przeszkolenia technicznego zatrudnianych pracowników. Szczegółowe informacje można uzyskać u przedstawicieli firmy.

Skomentuj wpis