akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Drukarnia fleksograficzna

Marika Dąbrowska 2020-08-15 0 komentarzy
Drukarnia fleksograficzna

Drukowanie reklam, opakowań produktów czy innych materiałów marketingowych za pomocą druku fleksograficznego cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Wpływa na to przede wszystkim ich wysoka jakość oraz estetyka. Korzystania z tej technologi z pewnością sprawi, że każde przedsiębiorstwo będzie prezentować się profesjonalnie.

Jaką firmę wybrać?

Aniflex to drukarnia fleksograficzna w Warszawie, która jest doskonale wyposażona w nowoczesny sprzęt i bez problemu zrealizuje każde zlecenie, niezależnie od jego wielkości. Pracownicy mogą szybko przygotować nawet kilkaset tysięcy etykiet na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego. Nadruk może zostać umieszczony na folii metalizowanej lub ultra clear. Co więcej, na każdy nadruk można nałożyć dodatkowe ozdoby, które sprawią, że etykieta będzie przyciągać wzrok konsumentów.

W ofercie drukarni znajdują się:

  • opakowania elastyczne,

  • etykiety termokurczliwe,

  • etykiety samoprzylepne.

Firma oferuje swoim klientom również ciekawe rozwiązania ekologiczne, które minimalizują produkcję szkodliwych odpadów produkcyjnych. Jest to doskonały sposób dla przedsiębiorców na pokazanie konsumentom swojej troski o przyrodę. Drukarnia może wydrukować etykiety na materiałach pochodzących z recyklingu, z zawartością surowców wtórnych, z surowców odnawialnych czy biodegradowalnych. Pracownicy firmy mogą udzielić dodatkowych informacji na ten temat. Na stronie internetowej znajdują się dane kontaktowe. Tam również można zamówić próbki wydruków.

Skomentuj wpis