akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Doświadczony chirurg stomatolog ze Stalowej Woli

Bartek Krajewski 2022-03-08 0 komentarzy
Doświadczony chirurg stomatolog ze Stalowej Woli

Osoby, które zbyt długo zwlekają z wizytą u dentysty, mogą doprowadzić uzębienie do takiego stanu, że jedyną optymalną metodą leczenia może okazać się usunięcie zniszczonych zębów oraz wstawienie implantów czy też protezy. To samo tyczy się ósemek, czyli tzw. zębów mądrości – okazuje się, że w większości przypadków są to zupełnie niepotrzebne zęby, które nadają się do natychmiastowej ekstrakcji. Nie zawsze jednak dentysta jest w stanie bezpiecznie usunąć zęby. W takich przypadkach może okazać się konieczna pomoc chirurga.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem moderndent.pl została przedstawiona oferta gabinetu, w którym zatrudniony jest chirurg stomatolog ze Stalowej Woli. Specjalista zajmuje się głównie usuwaniem zębów mlecznych oraz ósemek w znieczuleniu miejscowym. W gabinecie przyjmuje także protetyk, który dopasowuje i wstawia m.in.:

  • protezy (akrylowe, acetalowe, szkieletowe, elastyczne),
  • korony (porcelanowe i półceramiczne),
  • wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego.

Na miejscu przeprowadzane są także inne zabiegi dentystyczne, którym mogą poddać się mieszkańcy Stalowej Woli. Wybielanie zębów, skaling zębów czy też leczenie kanałowe to tylko niektóre proponowane usługi wykonywane w stalowowolskim gabinecie stomatologicznym. Na prowadzonej stronie można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem. Na miejscu przyjmowani są zarówno dorośli, jak również dzieci. Termin wizyty jest ustalany telefonicznie lub poprzez przesłanie wiadomości za pośrednictwem formularza online.

Skomentuj wpis