akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Cielisty biustonosz z silikonowym tyłem - stanik do zadań specjalnych

Tomasz Olszewski 2023-07-04 0 komentarzy
Cielisty biustonosz z silikonowym tyłem - stanik do zadań specjalnych

Zaopatrzenie się w odpowiedni stanik do mocno wyciętej bluzki czy sukienki jest niezbędne jeśli nie chce się lub nie może zrezygnować z założenia bielizny. Wynika to z faktu, że wystające elementy biustonosza, na przykład ramiączka widoczne kiedy bluzka jest ich pozbawiona, odbierają kreacji estetyczny wygląd oraz sprawiają, że wygląda się nieelegancko. Warto wiedzieć, że na rynku są różne staniki, pozwalające zachować estetyczny wygląd, a jednocześnie wygodę.

Sklep MyBra.pl ma wiele takich propozycji. To między innymi silikonowe lub materiałowe nakładki na same piersi, które sprawdzają się w przypadku strojów odsłaniających znaczną część ciała. Kiedy jednak nie ufa się takim rozwiązaniom i woli się postawić na coś bardziej sprawdzonego, bardzo praktycznym wyborem będzie wyposażony w odpinane ramiączka cielisty biustonosz z silikonowym tyłem. Daje on wiele możliwości, pozwalając mieć odsłonięte ramiona i plecy, także jednocześnie. Brak ramiączek sprawia, że ramiona w gorsecie czy hiszpance wyglądają świetnie, zaś silikonowy tył jest mało widoczny, więc z powodzeniem można założyć suknię albo bluzkę odsłaniającą plecy. Jednocześnie stanik jest wygodny, zapewnia stabilne podtrzymanie piersi i daje pewność, że nie dojdzie do żadnej wpadki, czego nie mogą zagwarantować na przykład kiepskiej jakości nakładki na biust czy inne rozwiązania, jak taśma podtrzymująca.

Biustonosze takie najlepiej sprawdzają się w przypadku niewielkiego i średniego biustu, ale sklep ma propozycje odpowiednie dla wszystkich pań.

Skomentuj wpis