akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Apteka Środa Wlkp

Agnieszka Sadowska 2019-10-24 0 komentarzy
Apteka Środa Wlkp

Środa Wielkopolska jest jednym z kilkunastu największych i najbardziej zaludnionych miast w województwie, choć Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wlkp., Gniezno czy Leszno stanowią znacznie większe ośrodki. Jednak i tu działa apteka należąca do ogólnopolskiej sieci AptekiGemini.pl, która od czasu otwarcia pierwszego punktu w Wejherowie w 1990 roku wciąż się rozwija i z każdym rokiem oferuje klientom coraz więcej. Apteka w Środzie Wlkp została otwarta przy ulicy Dąbrowskiego 13, czyli w centrum miasta. Można ją odwiedzać od poniedziałku do piątku między 8.00 a 20.00, a także w soboty od 8.00 do 16.00.

Co wyróżnia markę, której nazwa odpowiada łacińskiemu wyrażeniu „bliźnięta”? Z pewnością ogólnopolski charakter, ponieważ poszczególne apteki działające w systemie franczyzowym są otwierane zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych ośrodkach, gdzie dostęp do leków może być nieco ograniczony. Rozwiązaniem problemów tego typu są zakupy przez Internet. Popularne leki bez recepty, suplementy i znacznie szerszy asortyment związany ze zdrowiem – oto, czego można się spodziewać przy okazji odwiedzin w aptece internetowej, która swoją wysyłkę prowadzi bezpośrednio z Gdańska. Również mieszkańcy Środy Wlkp. chętnie zamawiają online m.in. zdrową żywność, prezenty dla seniorów, sprzęt medyczny czy produkty dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących.

Czym się kierować w trakcie wybierania „swojej” apteki? Przede wszystkim dostępnością niezbędnych leków oraz innych produktów związanych ze zdrowiem. Nie da się ukryć, że dla wielu klientów liczą się koszty, a różnice w cenach bywają całkiem spore. Do tego dochodzi kwestia lokalizacji oraz godzin i dni otwarcia. Wykwalifikowany personel to kolejna istotna kwestia.

Skomentuj wpis