akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Regeneracja DPF - poznaj sposoby naprawy

Leon Zalewski 2019-02-23 0 komentarzy
Regeneracja DPF - poznaj sposoby naprawy

Firma gozbor.pl specjalizuje się w takich usługach jak regeneracja DPF. Zanim jednak o samej marce, warto poznać nowoczesny sposób naprawy filtrów i dawania im drugiego życia. Wszystko dzięki nowoczesnemu stanowisku serwisowemu, który nazywa się FH2 Double. Jej producentem jest szwajcarska, renomowana firma FFSolution.

Stanowisko umożliwia kompleksowy serwis filtrów DPF: czyszczenie, a także testowanie części na każdym etapie procesu regeneracji. Założenia są proste: efektywność pracy i bezpieczeństwo dla środowiska. Zanieczyszczenia z filtra są po prostu wypłukiwane, ale woda pracuje w zamkniętym obiegu. Późniejsze osuszanie w temperaturze dochodzącej do 90 stopni Celsjusza daje pożądany efekt. Jeśli test przepływowy jest pozytywny, wystarczy zamontować filtr w pojeździe i znów z niego korzystać.

Marka GozBor jest częścią Electric-Tech i na swoje usługi daje od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Urządzenia wykorzystywane w procesie regeneracji są zarówno ekologiczne, jak i wydajne, pozwalając na optymalizację kosztów i ochronę środowiska. Każdy klient może liczyć na otrzymanie wyników porównawczych testów – sprzed i po czyszczeniu.

Omawiany, bardzo skuteczny i bezpieczny sposób przywracania funkcjonalności filtrów DPF nie wymaga ich rozcinania ani nie rozrzedza oleju silnikowego. Dzięki temu jest lepsza od takich metod jak „wypalanie serwisowe”. Dość powiedzieć, że skuteczność w usuwaniu zalegającej sadzy i popiołów sięga nawet 98,5%. Regeneracja jest możliwa w przypadku każdego pojazdu – osobowego, maszyny rolniczej lub budowlanej czy autobusu.

Skomentuj wpis