akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Prestiżowe kancelarie prawne w Warszawie

Marika Dąbrowska 2019-03-27 0 komentarzy
Wpis

Pod względem opieki prawnej stolica to dobre miejsce. Prestiżowe kancelarie prawne w Warszawie konkurują między sobą – każda stara się uzyskać jak najlepszą opinię, by mieć więcej klientów. Ponieważ adwokatom w Polsce nie wolno się reklamować, najlepszą i legalną zarazem reklamą są dla nich rekomendacje od tych, którzy skorzystali z opieki prawnej i są z niej zadowoleni. Tacy klienci chętnie polecają adwokatów innym, którzy akurat potrzebują prawnego mecenatu.

Gdy konkurencja jest spora, nie ma miejsca na rutynę ani lekceważenie żadnej, choćby drobnej z pozoru sprawy. Dobrą opinię buduje się mozolnie i pomału, a stracić ją można błyskawicznie. Wymaga to sporego zaangażowania, empatii, a czasem profesjonalizmu polegającego i na tym, że walczy się o kogoś, kto – delikatnie mówiąc – nie budzi ani sympatii, ani współczucia, gdy trafi do policyjnej izby zatrzymań lub aresztu. Prawo do obrony przysługuje jednak każdemu i dobry adwokat ani na chwilę o tym nie zapomina, a dla zatrudniającej dobrych adwokatów kancelarii prawo karne nie ma tajemnic.  

W sprawach karnych specjalizują się w Warszawie adwokaci z kancelarii znanej w internecie pod adresem obronca24h.com. Taka nazwa domeny wynika m.in. z tego, że adwokata z tej kancelarii można wezwać do nagłego przypadku o każdej porze doby – może to zrobić np. ktoś, kto w dzień wolny od pracy albo nocą zostanie zatrzymany przez policję i potrzebuje pomocy. To już w gruncie rzeczy nie praca, ale służba, lecz przynajmniej w niektórych sytuacjach pomoc prawnika bywa rzeczywiście pilnie potrzebna i klient nie powinien na nią czekać.

 

Skomentuj wpis