akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Oferta metalowych szaf na narzędzia

Marika Dąbrowska 2019-02-13 0 komentarzy
Oferta metalowych szaf na narzędzia

Sklepów, które oferują różnego typu meble do biura czy do warsztatu jest dość sporo, ale czy można znaleźć sklep, który działa kompleksowo? To znaczy ma w swojej ofercie produkty i rozwiązania, które sprawdzą się, m.in. w:

  • transporcie i pakowaniu
  • organizacji magazynu
  • biurze czy warsztacie.

To wszystko może zaproponować swoim klientom sklep internetowy Tm24.pl. Oferta metalowych szaf na narzędzia jest tam bardzo rozległa i każdy właściciel warsztatu czy też innego punktu serwisowego znajdzie tam mebel, którego potrzebuje. Jeśli chodzi o specjalne meble, potrzebne do przechowywania narzędzi w miejscu pracy, to metalowe szafy narzędziowe stanowią pokaźną część asortymentu i są to szafy w różnych rozmiarach, ale to nie koniec oferty. W sklepowym katalogu wśród szaf metalowych są szafy przystosowane do przechowywania substancji ciekłych, np. farb i lakierów w puszkach czy oleju i benzyny w kanistrach. Korpus takiej szafy udźwignie bardzo duży tonaż, aż do 500 czy 600 kilogramów.

Wszystkie szafy narzędziowe, dostępne w regularnej ofercie sklepu, są wykonane z blachy dodatkowo pokrytej specjalnym antykorozyjnym lakierem, co zapewnia możliwość wieloletniego użytkowania. Kolory takich mebli też są różne, może to być kolor pomarańczowy, zielony albo niebieski. Ceny są zróżnicowane i w dużej mierze zależą od wielkości oraz innych parametrów technicznych szaf, ale średnio planując zakup takiej szafy na narzędzia i inne akcesoria, trzeba się liczyć z wydatkiem w granicach od ok. 1000 do 2500 złotych. Jednak wśród bestsellerów sprzedażowych jest też szafa za ok. 800 złotych, to wyjątkowa okazja.

Skomentuj wpis