akademiazatrudnienia.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Oferta metalowych szaf na narzędzia

Marika Dąbrowska 2019-02-13 0 komentarzy
Wpis

Sklepów, które oferują różnego typu meble do biura czy do warsztatu jest dość sporo, ale czy można znaleźć sklep, który działa kompleksowo? To znaczy ma w swojej ofercie produkty i rozwiązania, które sprawdzą się, m.in. w:

  • transporcie i pakowaniu
  • organizacji magazynu
  • biurze czy warsztacie.

To wszystko może zaproponować swoim klientom sklep internetowy Tm24.pl. Oferta metalowych szaf na narzędzia jest tam bardzo rozległa i każdy właściciel warsztatu czy też innego punktu serwisowego znajdzie tam mebel, którego potrzebuje. Jeśli chodzi o specjalne meble, potrzebne do przechowywania narzędzi w miejscu pracy, to metalowe szafy narzędziowe stanowią pokaźną część asortymentu i są to szafy w różnych rozmiarach, ale to nie koniec oferty. W sklepowym katalogu wśród szaf metalowych są szafy przystosowane do przechowywania substancji ciekłych, np. farb i lakierów w puszkach czy oleju i benzyny w kanistrach. Korpus takiej szafy udźwignie bardzo duży tonaż, aż do 500 czy 600 kilogramów.

Wszystkie szafy narzędziowe, dostępne w regularnej ofercie sklepu, są wykonane z blachy dodatkowo pokrytej specjalnym antykorozyjnym lakierem, co zapewnia możliwość wieloletniego użytkowania. Kolory takich mebli też są różne, może to być kolor pomarańczowy, zielony albo niebieski. Ceny są zróżnicowane i w dużej mierze zależą od wielkości oraz innych parametrów technicznych szaf, ale średnio planując zakup takiej szafy na narzędzia i inne akcesoria, trzeba się liczyć z wydatkiem w granicach od ok. 1000 do 2500 złotych. Jednak wśród bestsellerów sprzedażowych jest też szafa za ok. 800 złotych, to wyjątkowa okazja.

Skomentuj wpis